Opinie o wózkach Mima

Chcąc zapewnić Państwu dostęp do rzetelnych opinii kleintów na temat wózków Mima, podjęliśmy współpracę z najbardziej opiniotwórczym portalem:
Wózki Opinie - opinie.wozki-dla-dzieci.com

Wózki Mima opinie

Jakość wózków Mima

Firma Mima stosuje zaawansowaną i najnowszą technologię, która spełnia międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa. Cała gama produktów Mima została zaprojektowana i zbudowana tak, by być bezpieczną, wygodną i praktyczną dla rodziców i ich dzieci.

Wózki Mima

Marka Mima urodził się w 2009 roku, kiedy Davy i Yolanda, po pozyskaniu dwóch własnych dzieci, postanowił pomóc uczynić życie jutra rodziców, że trochę łatwiej. Holenderski projektant Davy Kho, który w przeszłości pracował w Amsterdamie, Paryżu i kapitał konstrukcja świata Milan, również wcześniej pożyczył rękę do projektowania skutecznych produktów, takich jak krzesełka, telefony, ekspresy do kawy i wnętrz samolotów.

Po ostatecznie osiadł w Walencja, Hiszpania Davy i Yolanda określone dostarczanie produktów dla dzieci, które nie tylko będzie zawierał słynny holenderski design, ale również wydzielać elegancki, kosmopolityczne powietrza. Zespół rozpoczął pracę na liście pomysłów na innowacyjne produkty, które w końcu być łatwo dostępne dla mas pod marką Mima. Zarówno wcześniejsze doświadczenia Davy'ego w zakresie projektowania produktu i tła Yolanda w projektowaniu mody zostały w pełni wykorzystali, aby zapewnić, że produkty MIMA korzystać z harmonijnym połączeniem stylowych estetyki i innowacyjnej holenderskiej stworzenia. Szeroko zakrojone badania prowadzone dalej, aby dostarczać produkty praktyczne i eleganckie do zaspokojenia potrzeb świadomych mody i projektowania współczesnych rodziców.

Mima prezentuje innowacyjną gamę wózków dziecięcych, które pochwalić opatentowany system gondoli znajduje się w jednostce siedzenia wózek samego, aby bez trudu przekształcić i rosną razem z dzieckiem i rodziną. Wśród gamy stylowych jeszcze praktycznych wózków i akcesoriów w ofercie można znaleźć Kobi, rodzaj & Jugend World 2009 Moving Laureat niemowląt innowacji. Skupiając się na zapewnieniu doskonałej równowagi pomiędzy funkcjonalnością i elegancją, Mima stara się dostarczać świeże pomysły, aby uczynić życie dla siebie i swoich bliskich, że trochę prostsze. Inne pomysły są obecnie rozwijane i dodawane do listy kreacji Mima ...

Tel: +48 695 062 261

Adres: Ul. Piotrkowska 91
90-423 Łódź